زیر ایران بغداد میلیون صادرات اخبار اقتصادی و بازرگانی

زیر: ایران بغداد میلیون صادرات اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ضد حملات ایران،روسها را خسته کرد

تیم‌ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در یک بازی تدارکاتی به مصاف میزبان جام‌جهانی 2018یعنی تیم روسیه رفت که در نهایت با نتیجه تساوی یک بر یک به آخر رسید. 

ضد حملات ایران،روسها را خسته کرد

ضد حملات ایران،روسها را خسته کرد

عبارات مهم : ایران

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در یک بازی تدارکاتی به مصاف میزبان جام جهانی 2018یعنی تیم روسیه رفت که در نهایت با نتیجه تساوی یک بر یک به آخر رسید.

به گزارش خبر آنلاین؛قبل از این تیم کشور عزیزمان ایران و روسیه هفت سال پیش در یک بازی دوستانه به دیدارهم رفته بودند که این بازی به نفع کشور عزیزمان ایران با نتیجه یک بر صفر تمام شده است بود.

ضد حملات ایران،روسها را خسته کرد

تحلیل تیم روسیه

بازی هجومی روسیه در دقایق ابتدایی مسابقه نشان دهنده مالکیت و تسلط آنها درمقابل کشور عزیزمان ایران بود.این یعنی روسی ها از همان شروع بازی به دنبال یک نتیجه مقتدرانه وپرگل بودند.روسیه در زیاد مواقع باسیستم 1-5-3بازی می کرد این سیستم بدهید شکل بود که دونفر از سه مدافع مرکزی با دو مهاجم تیم کشور عزیزمان ایران یارگیری نزدیک می کردند و مدافع سوم ارزش که آزاد بود پوشش دو مدافع دیگر را انجام میداد.ولی این سیستم در جاهایی آسیب پذیر بود یعنی مدافعان مرکزی مجبور به پوشش فضای بیشتربه خصوص درکنارهای زمین بودند.به عنوان مثال حرکت زیبای طارمی و رد شدن از مدافع مستقیم خود باعث به ثمر رسیدن گل کشور عزیزمان ایران شد.

در واقع ترک فضای حیاتی از میانه به کنارهای زمین از طرف مدافعان مرکزی کناری،موجب به دست آمدن فضا و وقت مورد نیاز جهت ضد حملات کشور عزیزمان ایران می شد که دروازه روسیه یک بارهم باز شد. مواقع حمله روسیه در این سیستم دو هافبک کناری خود را مجبور کرده بود میل به بیشتری به شرکت در حملات و فاز هجومی داشته باشند.بازیکنان روسیه معمولا بعد از ردو بدل کردن چند پاس بازی را به کنارها میکشیدند.همانطور که دید شد گل روسیه به این ترتیب بود که با یک پاس بلند توپ را به کنارها بردند وبا ارسال خوب در منطقه خطروشکاف ایجاد شده است کشور عزیزمان ایران به گل رسیدند.

تیم‌ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در یک بازی تدارکاتی به مصاف میزبان جام‌جهانی 2018یعنی تیم روسیه رفت که در نهایت با نتیجه تساوی یک بر یک به آخر رسید. 

تحلیل تیم ایران

روسیه با فوتبال هجومی خود از ابتدایی بازی به دنبال باز کردن قفل دفاع کشور عزیزمان ایران بود ولی کشور عزیزمان ایران به روسیه نشان داد مانند بازی های قبل خود توان مقابله با حملات را به خوبی بلد است و این مهم ترین شیوه بازی کشور عزیزمان ایران است یعنی اول گل نباید بخورد و بعد گل بزند ،سیستمی که به خوبی دفاع منطقه ای را انجام میدهد و بعد با نخستین وقت توپ را به ضد حمله تبدیل می کند و با آمدن سید جلال حسینی و هماهنگی پورعلی گنجی در دفاع توانسته بودند نظمی را حاکم کنند.ایران در این بازی یک تجربه داشت و آنهم این بود در اکثر مواقع با سیستم 1-4-1-4بازی میکرد.

این سیستم در شکل دفاعی،دفاع خطی است.سعید عزت الهی در جلوی دفاع ها قرار گرفته بود در مواقعی که کشور عزیزمان ایران خالی ازهافبک میشود به خوبی آمادگی مورد نیاز را جهت جلو گیری از ضد حملات روسیه داشت و از همان نقطه به درستی تدارک حمله را ایجاد می کرد ولی در بعضی مواقع در نبردهای نفری بازنده بود ودرصد پاس های اشتباه هم داشت .ایران زیاد به دنبال ضد حملات بود یعنی تمرکز خود را روی دفاع گذاشته بود.

ضد حملات ایران،روسها را خسته کرد

امید ابراهیمی هم بازیکنی بود که نقش یک هافبک دفاعی در جلوی عزت الهی داشت و با دونده گی ها ، قدرت بدنی و چرخش با توپ درانتقال توپ به خوبی عمل می کرد.4 هافبک تهاجمی کشور عزیزمان ایران در این بازی مانند پیستون عقب و جلو می شدند .وحید امیری وجهانبخش با سرعت خود به دفاع و حمله اضافه میشودند و به تیم کمک زیادی میکردند.ایران در طراحی ضد حمله بخصوص در نیمه دوم بازی بسیار سریع انجام میداد.

بازیکنان با تجمع و پرس مناسب از کار کردن روسیه جلو گیری می کردند وسعی داشتند بازی را به میانه زمین هدایت کنند،کی روش مطمئنا در بین نیمه از بازیکنان خود خواسته بود که به بازی سرعت بدهند و با شروع شروع نیمه به مراتب این کار را از تیم کشور عزیزمان ایران می دیدیم که باعث ضد حملات کشور عزیزمان ایران می شود که با همین شیوه طارمی با حمل خوب توپ به منطقه خطر روسیه ورود کرد و بازی خوب بدون توپ آزمون و رسیدن به موقع در چند قدمی دروازه پاس عالی طارمی را صاحب شد و کشور عزیزمان ایران را به گل رساند .

تیم‌ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در یک بازی تدارکاتی به مصاف میزبان جام‌جهانی 2018یعنی تیم روسیه رفت که در نهایت با نتیجه تساوی یک بر یک به آخر رسید. 

اما در گل روسیه که به کشور عزیزمان ایران زد در خط دفاعی چهارنفره کشور عزیزمان ایران بی نظمی به وجود آمد بطوری که هنگامی که بازیکن روسیه به سمت چپ کشور عزیزمان ایران توپ را ارسال کرد،هافبک چپ به عنوان یار درگیر جهت فشار به روی توپ و بازیکن درجناح چپ رفت که باید حاج صفی به عنوان دفاع چپ آن را پوشش میداد ،ولی او درست به محض ارسال بی خیال توپ شد و به کمک داور نگاه کرد که شاید آفساید بگیرد و موجب شد که تمرکز خود را از دست بدهد و روسیه به گل برسد .تا وقت قرار داشتن بازیکنان مهم در زمین وقبل از شروع تعویض ها ،در بین بازیکنان هماهنگی درستی بود .این یعنی بازیکنان به خوبی یکدیگر را در زمین آشنا اند وهمین بازی های پی در پی تدارکاتی قطئنا در روال پیشرفت و هماهنگی بازیکنان ذخیره و مهم تاثیر زیادی می گذارد.

واژه های کلیدی: ایران | روسیه | سیستم | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs