زیر ایران بغداد میلیون صادرات اخبار اقتصادی و بازرگانی

زیر: ایران بغداد میلیون صادرات اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه تمام دانشجویان بازداشتی تجمعات اخیر آزاد شدند / وزیر علوم

وزیر علوم از آزادی تمامی دانشجویان بازداشتی تجمعات اخیر خبر داد و گفت: فقط دو نفر از دانشجویان بازداشتی به علت عدم تامین وثیقه تا دو روز پیش در بازداشت بودند که

تمام دانشجویان بازداشتی تجمعات اخیر آزاد شدند / وزیر علوم

وزیر علوم: تمام دانشجویان بازداشتی تجمعات اخیر آزاد شدند

عبارات مهم : بازداشت

وزیر علوم از آزادی تمامی دانشجویان بازداشتی تجمعات اخیر خبر داد و گفت: فقط دو نفر از دانشجویان بازداشتی به علت عدم تامین وثیقه تا دو روز پیش در بازداشت بودند که پیگیر اوضاع آنها نیز هستیم.

دکتر منصور غلامی در گفت و گو با ایسنا، ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: در حال حاضر هیچ دانشجوی بازداشتی تجمعات اخیر که بلاتکلیف باشند، نداریم فقط دو نفر از این دانشجویان به علت عدم تامین وثیقه در بازداشت بودند که البته همکارانی از وزارت علوم مسئول پیگیری اوضاع آنها شدند ولی هنوز نتیجه به ما گزارش نشده است.

تمام دانشجویان بازداشتی تجمعات اخیر آزاد شدند / وزیر علوم

وی در ادامه تصریح کرد: بر اساس گزارشی که تا روز یکشنبه به من داده شده است است هیچ دانشجویی به علت تجمعات اخیر در بازداشت نیست و بعضی از دانشجویان با گارانتی و گذاشتن وثیقه آزاد شدند.

وزیر علوم در آخر خاطر نشان کرد: بسیاری از دانشجویان بازداشتی نتوانستند در تاریخ مقرر در جلسه امتحانات حاضر شوند که در این زمینه نیز دانشگاه ها تمهیداتی اندیشیدند تا مشکلی جهت این دانشجویان ایجاد نشود. بنابراین نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

واژه های کلیدی: بازداشت | دانشگاه | دانشجویان | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs